O nás

O nás

Školu jazyků Zlín jsme otevřeli v lednu 2010. Kromě docházkových kurzů jsme se zaměřili na výuku pro maminky s možností hlídání dětí. Během následujících let jsme rozšířili nabídku o firemní výuku, překladatelské a tlumočnické služby. O nás

Jsme rodinná firma, na jejímž chodu se kromě nás podílí i tým skvělých lektorů. V současné době spolupracujeme přibližně s dvaceti lektory. Jsme rádi, když se nám v našich kurzech podaří vytvořit příjemnou a přátelskou atmosféru, kam se těší naši studenti i vyučující.

Mgr. Lubomír Klímek

Vzdělání:

Roční studijní pobyt v Severní Karolíně v USA
Angličtina a chorvatština na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně

Od ukončení studia na Masarykově univerzitě se věnuji zahraničnímu obchodu. Tyto zkušenosti mi pomáhají i ve škole, kde mám na starosti kromě individuální, firemní výuky a kontatku se zákazníky i školení obchodních dovedností v anglickém jazyce. Příjemným zpestřením je pro mě tlumočení. Má práce je velmi rozmanitá, umožňuje mi být neustále v kontaktu s každou součástí školy a mám z ní velkou radost.

 

Mgr. Kateřina Klímková

Vzdělání:

Němčina a historie na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně

Školu jazyků Zlín jsem založila jako svůj "projekt pro radost" při mateřské dovolené. Proto jsme se ze začátku soustředili spíše na maminky s dětmi. Jsem šťastná, že nabídka školy úspěšně roste. Několik let jsem se věnovala zejména rozšiřování naši rodinné základny, ale po ukončení rodičovské dovolené se chci opět plně věnovat i naši škole. Pravidelný kontakt s milými lidmi je mým motorem a důležitým zdrojem energie.